Kolekcjonuj nasiona Indica Zambeza

Planujesz rozpocząć kolekcję nasion konopi, a może w Twoich zbiorach brakuje tych naprawdę najlepszych okazów? Zdecyduj się na nasiona odmiany Indica Zambeza, gwarantujemy, że zyskasz niezwykłe egzemplarze, które wzbogacą całą kolekcję. Dowiedz się więcej o tej nietuzinkowej odmianie. 

Dlaczego Indica Zambeza? 

Wśród odmiany marihuany Indica Zambeza znajdziesz kilkadziesiąt różnych gatunków i już ten fakt powinien skłonić Cię do stworzenia całej kolekcji z tej odmiany. Co ciekawe, kolekcjonerzy na całym świecie uznają, że odmiana Indica Zambeza jest wręcz obowiązkowym egzemplarzem w zbiorach i każdy szanujący się kolekcjoner musi posiadać takie nasiona w swoich organizerach. 

Duży wybór nasion, ale również ich wyjątkowe właściwości, powinny przekonać Cię do złożenia zamówienia. Szczególną uwagę zwróć na gatunek Vanilla Ice, który zresztą szerzej opisujemy poniżej.

Gatunek Vanilla Ice

To jedne z najlepiej sprzedających się nasion. Okazałe, dorodne kwitnienie, duże zbiory i odporność na warunki podczas transportu, to ich główne zalety. Co więcej, Vanilla Ice nie jest tak łatwo dostępna, przez co nasiona są jeszcze bardziej pożądane. Czy wiesz, że roślina z tych nasion wygląda, jakby była oszroniona? Efekt jest naprawdę wyjątkowy, ponieważ podczas uprawy Vanilla Ice wzmaga się produkcja żywicy i kryształów. Przyznasz, że taki okaz warto mieć w swojej kolekcji? Chociaż hodowanie marihuany jest w Polsce nielegalne, to posiadanie samych nasion nie jest zakazane.

Related Posts