Kocyk do wózka to potrzebny element wyprawki dla noworodka oraz małego dziecka. Nadaje się poprzez cały rok, zarówno zimą, jak również latem, w zimniejsze dni. Poza plusem użytkowym kocyk jest również piękną dekoracją wózka własnej pociechy. Dobierzmy więc taki, jaki będzie nam się podobał, natomiast również jak odpowiednio sprawdzi się w swojej roli – okryje malca do wypoczynku, gwarantując mu komfort oraz ciepło. Odmienny kocyk dobierzemy na ciepłą porę roku, natomiast odmienny na zimową. Wersja zimowa musi zagwarantować dziecku ciepło, jednak letnia – winna być cienka oraz delikatna, by nie przegrzać malucha.

Jaki dobrać kocyk na jesień do wózka?

Nie jest jeden wielofunkcyjny kocyk do wózka, odpowiedni na dowolną pogodę. Wybranie dobrego kocyka jesienią jest ciężkie, gdyż aura niejednokrotnie się zmienia, czasem jest rzeczywiście ciepło, natomiast z kolei w drugi dzień temperatura jest niezwykle niewielka, natomiast wiatr oraz deszcz efektywnie odstraszają do spacerów. Dobierając kocyk na spacer należy wziąć pod uwagę przede wszystkim temperaturę. Istotne jest również to, jak ciepło okryte jest dziecko. Istotny jest także wymiar kocyka. To jaki rozmiar kocyka do wózka dobiorą rodzice winno zależeć od typu wózka – odmienny kocyk dobierze się do gondoli, natomiast odmienny do spacerówki.

Kocyk do wózka na wiosnę – kocyk bambusowo- bawełniany

Kocyki zrobione z bawełny oraz włóka bambusowego prezentują się prostotą oraz miłym w dotyku produktem. Są one niezwykle delikatne oraz doskonale sprawdzą się zarówno w domu, jak również na spacerze. Włókna bambusa przedstawiają wartości termoregulacyjne oraz antybakteryjne, dlatego tak doskonale sprawdza się w czasie wiosennym oraz letnim. Kocyki bambusowo- bawełniane są proste w pielęgnacji oraz trwałe w użyciu.

Related Posts