Zalety basenu ogrodowego 

Dzięki dzisiejszej technologii każdy z nas może sobie pozwolić na basen we własnym ogrodzie. Łatwy w montażu basen 366×76 będzie doskonałą rozrywką dla wszystkich członków rodziny, niezależnie od ich wieku. Jakie są jego największe zalety i dlaczego warto go mieć?

Do czego potrzebny Ci basen ogrodowy?

Produkt ten zapewni Ci niezbędny relaks na świeżym powietrzu, szczególnie w letnie upały. Możliwość wymiany wody w każdej chwili pozwala ochłodzić temperaturę ciała, chroniąc je przed słońcem. Basen 366×76 może służyć jedynie Tobie, a duża przestrzeń pozwoli na swobodne pływanie między jego ścianami. Solidna wielkość zbiornika pozwala też na kąpiel całej rodziny. Dodatkową zaletą posiadania go na swoim ogródku jest możliwość korzystania z niego w określonej przez siebie porze dnia. Basen korzystnie wpływa na wizualny odbiór podwórka, wypełniając go dodatkowym elementem. 

Łatwy montaż oraz pewna jakość 

Basen 366×76 jest łatwy i szybki w montażu. Wystarczy połączyć ze sobą elementy ramy na płaskiej powierzchni, następnie wypełnić go wodą. Całość procesu trwa maksymalnie 20 min. Dzięki zaworowi zbiornik można opróżnić w kilka minut.  

Co wpływa na jego wysoką jakość? Stalowa rama zapewnia mocniejsze mocowania. Równe ścianki pozwalają wypełnić około 90% zbiornika. Wykonanie basenu z tworzywa PVC zapewnia odporność na chlor i szkodliwe działanie promieni słonecznych. Ponadto basen odporny jest na niekorzystne warunki atmosferyczne takie jak deszcz, przez co nie ulega procesowi korozji. Pompa filtrująca natomiast pozwala zachować niezbędną higienę oraz komfort użytkowania.

Related Posts